Doplňky

Elektrocentrála HONDA EU 10i

200,-Kč/den k autostanu
300,-Kč/den samostatně
kauce 5.000,-Kč

Generátor Honda EU 10i je extrémně tichý, lehký, mobilní a velmi robustní. Obsahuje čtyřtaktní motor. Generátor běží na bezolovnatý benzín. Doba provozu, v závislosti na typu spotřebičů je v rozmezí 4,5 až 25 hodin. Generátor je vybaven 230 V elektrickou zásuvkou. U generátoru je použitá technologie měniče, která poskytuje dokonalou frekvenci a stabilitu napětí.

Generátor disponuje ekologickým okruhem, který automaticky nastavuje otáčky motoru na aktuální napětí a výrazně tím prodlužuje životnost generátoru. Velice snadno se ovládá a má snadnou údržbu. Generátor je vybaven ochranou proti přetížení, stejně jako automatickým vypnutí při nedostatku paliva. Dva identické modely generátoru můžou být paralelně zapojené, čímž se docílí zdvojnásobeného výkonu.Kompresorová lednice WAECO CDF-35

100,. Kč k autostanu

150,-Kč samostatně

kauce 2.000,-Kč

.Kompresorová autolednice WAECO CDF-45 má objem 39 litrů a lze do ní umístit stojící 2l PET lahve. Autolednice WAECO CDF-45 chladí až 45°C pod okolní teplotu. Rozsah nastavení teploty uvnitř kompresorové autolednice WAECO CDF-45 je -15°C až +10°C. Plynulá regulace teploty pomocí posuvného termostatu. Inteligentní dvoustupňová podpěťová ochrana je u kompresorové autolednice WAECO CDF-45 samozřejmostí. Při vnitřní teplotě nastavené na 5°C a teplotě okolí 20°C, je po nachlazení střední doba chodu kompresorové autolednice WAECO CDF-45 25%. Při okolní teplotě 32°C pak 35%. V případě první situace je tedy celková doba chodu 15min. za hodinu.